Cena: 7,50 zł

Okulary ochronne przeciwodpryskowe, z osłonkami bocznymi i brwi, wykonane z bezbarwnego poliwęglanu.

OKULARY "OVERSPACE"

Cena: 16,50 zł

 Okulary ochronne z regulowanymi zausznikami, szkła z poliwęglanu odporne na zarysowania. Dostępne w wersji niezaparowującej-oprawka niebieska.

 

.

OKULARY "SPEEDY"

Cena: 18,50 zł

 Okulary ochronne dla spawaczy, odchylne, bezpośrednia wentylacja, możliwość regulacji paska gumowego. Bezbarwne szkła plastikowe w części stałej, zielone szkła w części odchylnej z filtrami 4-7.

OKULARY SPAWALNICZE "WELDMASTER

Cena: 8,50 zł

Okulary ( gogle ) przeciwodpryskowe, bezpośrednia wentylacja, regulacja długości paska gumowego. Dostępne w wersji nie zaparowującej.

GOGLE "AIRMASTER"

Cena: 24,00 zł

Gogle przeciwodpryskowe, posiadają duże pole widzenia i dobry system wentylacji. Wyróżnia je duży komfort w noszeniu. Dostępne w wersji nie zaparowującej. Można nosić na okulary korekcyjne.

GOGLE "DINOMASTER"

Cena: 8,50 zł

Okulary ( gogle ) przeciwodpryskowe, zakapturzone otwory wentylacyjne, możliwa regulacja paska gumowego. Dostępne w wersji nie zaparowującej. Można nosić na okulary korekcyjne.

GOGLE "MASTER"

Środki ochrony głowy, twarzy i słuchu

ZEMAR Maria Zembalowska

Cena: 16,50 zł

 Nauszniki przeciwhałasowe z regulacją sprężyny dociskowej, miękkie pierścienie uszczelniające. SNR approx. 23db ( in Test )

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE "ARTON"

Cena: 24,50 zł

Nauszniki przeciwhałasowe z nowym rodzajem sprężyny dociskowej, dobra wentylacja pod sprężyną dzięki dużym otworkom. Doskonała regulacja wysokości z mniejszym tłumieniem od dźwięków materiałowych. Umiarkowany nacisk. SNR approx. 23db ( in Test )

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE "ARTON-METAL"

Cena: 29,50 zł

Nauszniki przeciwhałasowe o wyższym poziomem tłumienia, z nowym rodzajem sprężyny dociskowej, dobra wentylacja pod sprężyną dzięki dużym otworkom. Doskonała regulacja wysokości z mniejszym tłumieniem od dźwięków materiałowych. Umiarkowany nacisk.SNR approx. 26db ( in Test )

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE "ARTON METAL 1000"

Cena: 39,50 zł

Nauszniki przeciwhałasowe z dużymi czaszami, o wyższym poziomem tłumienia, i nowym rodzajem sprężyny dociskowej, dobra wentylacja pod sprężyną dzięki dużym otworkom. Doskonała regulacja wysokości z mniejszym tłumieniem od dźwięków materiałowych. Umiarkowany nacisk.SNR approx. 28db ( in Test )

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE "ARTON METAL 2000"

Cena: 48,50 zł

Nauszniki przeciwhałasowe składane, z miękkimi pierścieniami uszczelniającymi. Duża wygoda użytkowania. Szczególnie polecane dla strzelców, kadry kierowniczej oraz pracowników często zmieniających miejsce wykonywania pracy.SNR approx. 24db ( in Test ).

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE "PROFI 1000"

Cena: 46,50 zł

 Nauszniki przeciwhałasowe na hełmowe z regulacją pozycji: roboczej, uniesionej, spoczynkowej.

NAUSZNIKI "PELTOR - OPTIMEI, II, III "-NAHEŁMOWE

Cena: 52,00 zł gumowa oraz 58,00 zł silikonowa

Maska przeznaczona do ochrony przed parami, gazami i pyłami. Maska wyposażona w dwa łączniki puszkowe dostosowane do mocowania pochłaniaczy Ø77,5 x 25 mm, oraz pochłaniaczy z filtrami Ø78 mm. Po zakupie nakrętek możliwość dostosowania do filtrów P1 i P2 Ø80mm.

Półmaska MP 12/5 GAZ

Cena: 38,00 zł gumowa oraz 46,00 zł silikonowa

 Półmaska stanowi sprzęt ochronny po skompletowaniu z pochłaniaczami i filtrami lub urządzeniami wężowymi zasysanego, tłoczonego i sprężonego powietrza, wyposażonymi w łącznik z gwintem Rd 40x1/7". Półmaska może współpracować z filtrem sprężonego powietrza FPO.

Półmaska MP 21/1

Cena: 495,00 zł

Przyłbica spawalnicza "XELUX" classic to produkt wysoko jakościowy, który odpowiada wymaganiom technicznym w Europie, Ameryce Północnej i Oceanii.

Przyłbica spełnia wymogi kryteriów KOW / SO296 "Kryteria oceny wyrobów pod względem bezpieczeństwa. Środki ochrony oczu i twarzy" uwzględniających wymagania norm europejskich EN166:1995, EN 175;1997, oraz Polskie normy PN-EN175;1998.

Przyłbica spawalnicza "XELUX" classic w kombinacji z aktywnym filtrem samościemniającym daje spawaczom komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

INFORMACJA BHP: spawanie bez ochrony twarzy i oczu jest niebezpieczne i może prowadzić do oparzeń a nawet trwałej utraty wzroku. Przyłbica spawalnicza i filtr samościemniający "XELUX" classic chronią przy odpowiednim stosowaniu przed następującymi niebezpieczeństwami powstającymi w czasie spawania: oślepienie, promieniowanie nadfioletowe, promieniowanie podczerwone, ciepło, iskry, odpryski stopionego metalu i żużlu. Szybka ochronna odporna jest na uderzenie o niskiej sile energii uderzenia ( do 45m/s ).

ZASTOSOWANIE: przyłbica z automatycznym filtrem spawalniczym jest przeznaczona do ochrony oczu i twarzy przed promieniowaniem występującym podczas spawania łukiem elektrycznym.

CZAS UŻYTKOWANIA: przy właściwym zastosowaniu, przechowywaniu i konserwacji czas użytkowania przyłbicy spawalniczej wynosi 10 lat.

PRZYŁBICA DLA SPAWACZY "XELUX"

Cena: 33,50 zł

Wykonany z tworzywa sztucznego ABS. Duża odporność na warunki ekstremalne ( od -30 do +50ºC ) oraz promieniowanie UV. Znakomicie chroni przed uderzeniami, zgniataniem bocznym, porażeniem elektrycznym (do440V AC) i odpryskami stopionego metalu. Przystosowany do dodatkowych ochron jak ochronniki słuchu i przesłony twarzy. Czas użytkowania: do 7000h - ok.5 lat.

HEŁM OCHRONNY "PELTOR G22C" (z możliwością zamontowania nauszników)

Cena: 15,50 zł

Hełm ochronny z polietylenu.  pasek Stanowi ochronę przed urazami mechanicznymi.

HEŁM MONTERSKI

Cena: 14,50 zł

Hełm ochronny z polietylenu posiadający pasek przeciwpotny. Stanowi ochronę przed urazami mechanicznymi.

HEŁM OCHRONNY "PERSONNA 5510" 

Cena: 380,00 zł

 Pełno twarzowa maska filtracyjna z panoramiczną szybą. Maska stanowi sprzęt ochronny po skompletowaniu z pochłaniaczami i filtrami lub urządzeniami wężowymi zasysanego, tłoczonego i sprężonego powietrza, wyposażonymi w łącznik z gwintem Rd 40x1/7". Półmaska może współpracować z filtrem sprężonego powietrza FPO. Spełnia normy EN 148-1

BIOMASK maska filtracyjna z panoramiczną szybą

Cena: 38,00 zł

Wewnątrz czapki wkładka ABS chroniąca przed uderzeniami o niewielkiej sile (taśmy montażowe, warsztaty itp.) Czapka odpowiada nowoczesnym i  ergonomicznym kryteriom.

LEKKI HEŁM OCHRONNY VOSS-Cap (czapka z wkładką przeciw urazową ABS)

Cena: 56,00 zł

ełm ochronny do stosowania w górnictwie. Dopuszczenie do pracy w zagrożeniu grupy A, B i C.

HEŁM "GÓRNIK" (Grupa A, B, C /DOP.GIG)

Cena: 34,50 zł

Przesłona odchylna pasująca prawie na wszystkie hełmy. Możliwość specjalnego wykonania dla elektryków, dostępne w różnych wymiarach a także nie zaparowujące.

PRZESŁONA ODCHYLNA (MONTOWANA NA HEŁM)

Ceny są cenami netto: